Ялиночка, гори! Як ми зустрічали Новий Рік – 2017

Народна традиція просто зобов'язує напередодні Новорічних свят підвести підсумки минулого року, обміркувати свої досягнення і скласти плани на наступні 365 днів! Тому, ми повинні вам відзвітувати: 2016 був відмінним роком!


За цей час ми реалізували з десяток успішних проектів як всередині бізнесу, так і в роботі з партнерами, освоїли нові напрямки, «виросли» на цілий поверх і філія в Дніпропетровську! Цілий рік ми наполегливо працювали, щоб запалити на новорічному корпоративі. І нам це вдалося!


Тим більше, що нам належала справжнісінька подорож! Цікаво? Київ всім своїм дружним колективом вирушив прямим рейсом на Уолл-стріт! Красиві жінки, чоловіки в дорогих костюмах, спалахи фотокамер і величезні пачки доларів - ось як зустрічають Новий рік справжні Вовки!


Дніпро теж вирішив відвідати США і вирушив назустріч долі - в азартний, але такий звабливий Лас-Вегас! Поки круп'є методично перераховував фішки, а відвідувачі казино робили ставки, Максі Груп Інтернешнл зірвали джек-пот. Що поробиш, удача у нас в крові!


Але саму приголомшливу подорож зробив харківський офіс. Хлопці вирішили відвідати ... минуле! І кінцевою метою вони вибрали лихі 90-і. Це був час спортівок і джинсів, солодкої газованої води і перших жуйок, тамагочих і пейджерів! Кращий час, щоб відриватися по повній, а ми в Максі Груп Інтернешнл це вміємо!