Шановні співробітники!

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та проведенням протиправних військових дій на територій міст, де ми провадимо господарську діяльність, видано відповідний Наказ «Про призупинення дії трудових договорів», на підставі Закону України від 15 березня 2022 р. №2136-ІХ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" (ст. 13 Закону України від 15 березня 2022 р. №2136-ІХ).

Адміністрацією Товариства докладено максимум зусиль для інформування співробітників можливими засобами з урахуванням періоду воєнного стану. Для максимального інформування співробітників, додатково оприлюднюємо інформацію на сайті Товариства, оскільки розуміємо, що уберігаючи власне життя та здоров’я, співробітники евакуювались до інших міст, деякі до інших країн, з деякими, нажаль, не можливо зв’язатись.

Призупинення дії трудового договору – це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладеним трудовим договором. Призупинення дії трудового договору не тягне за собою припинення трудових відносин.

Для ознайомлення з повним текстом Наказу, отриманням деталей та консультацій, прошу звернутись до відділу кадрів: [email protected] [email protected]

Разом переможемо! Слава Україні!

24.03.2022