Міжнародний напівмарафон NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON

Говорять, що спорт - це найкращий спосіб виховувати в собі витривалість, цілеспрямованість і, взагалі, любов до життя. Ми в Максі Груп Інтернешнл життя і так любимо, але все одно вирішили долучитися до спортивного світу і пробігти напівмарафон.


Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 - це наш перший корпоративний забіг на таку велику дистанцію. Але команда з Максі Груп Інтернешнл була налаштована вкрай рішуче і показала відмінний результат.


Як стверджують самі хлопці, професійним бігом вони ніколи не займалися. Максимум - відвідування секцій з гандболу або волейболу. А представляти компанію вирішили зовсім спонтанно, особливо до марафону й не готувалися. Та й сам напівмарафон сприймався як щось абсолютно нове. Адже кинути самому собі виклик і подолати його - це завжди цікаво, це мотивує на підкорення нових вершин.


Зізнаємося чесно, дистанція в 21 кілометр далася нелегко, але відчуття на фініші коштували всіх докладених зусиль! Спортсмени Максі Груп Інтернешнл розповіли, що тепер будуть регулярно тренуватися і обов'язково пробіжать олімпійську дистанцію - 42, 195 км.


Спортивний забіг Nova Poshta Kyiv Half Marathon об'єднав в собі 7100 спортсменів з 43 країн світу. Учасники були нагороджені ексклюзивними медалями від організаторів. Команда Максі Груп Інтернешнл, хоч і не зайняла призових місць, але отримала масу задоволення і нових вражень. Це відмінний старт для спортивного життя компанії!